Müügitingimused

Meigikunst e-poest ostmine on mugav ja turvaline.

 1. Müügitingimused kehtivad Meigikunst.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Solenta OÜ (edaspidi Meigikunst.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
 2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Meigikunst.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
 3. Meigikunst.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse Meigikunst.ee veebilehel.

HINNAINFO

 1. Ettevõte Solenta OÜ ei ole käibemaksukohustlane.
 2. Kauplemine toimub eurodes.
 3. Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile Eestisse (SmartPOST pakiautomaat 2,99 eurot; Omniva pakiautomaat 2.95 eurot).
 4. Meigikunst.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse antud veebilehel.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
 2. Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista ost või Kassaˮ.
 3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Kinnitan tellimuseˮ. Seejärel saadetakse teile e-mailile tellimuse kinnitus ja arve. Ka antud lehel kuvatakse panga rekvisiidid või pangalingid, kuhu ülekande saab teha. Palume arve tasuda koheselt. Nii pea kui arve on tasutud, pannakse teie poolt valitud Smartposti või Omniva pakiautomaati kaup 2-3 tööpäeva jooksul. Kui see nii ei ole, siis teavitatakse teid meilile, kuna esimesel võimalusel pakk posti saadakse viia!
 4. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine.
 5. www.meigikunst.ee veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 9:00−17:00.
 6. Kokkulepitud ajal on võimalik tulla toodetega tutvuma Tartus Kalevi 8, Ilupintsel Stuudio, tel: 53911564; info@www.meigikunst.ee

TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAJAD

1. Tellimusi täidetakse vastavalt tellimuste arvule, reeglina 2-3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist ja tasumist. Tellimuse täitmise aeg sõltub muuhulgas Teie poolt valitud tellimuse kohaletoimetamise viisist. Maksimaalne tarneaeg on 5 tööpäeva.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

 1. Kauba müügilepinguga kohustub Meigikunst.ee andma Tarbijale üle olemasoleva või tellitava kauba 7 tööpäeva jooksul (ei kehti tellitavale kaubale). Tarbija aga kohustub Meigikunst.ee veebipoele tasuma kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma kauba vastu.
 2. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 24 tunni möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 3. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Meigikunst.ee pangakontole.

KOHALETOIMETAMINE

 1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Meigikunst.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele, eelistatavalt kas Smartpost, DPD või Omniva.
 2. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed- Linn, pakiautomaadi nimetus ning saaja ehk tarbija telefoni number.
 3. Meigikunst.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Meigikunst.ee ei saanud mõjutada ega ette näha
 4. Omniva (Post24) teenus – pakiautomaadid asuvad välitingimustes kõige käidavamates kohtades 31 asulas üle Eesti. See tagab pakiautomaatide ööpäevaringse kasutusvõimaluse. Teenuse maksumus 2,95€.
 5. SmartPOST teenus – SmartPOSTi siseruumides paiknevate pakiautomaatide puhul ei pea muretsema, et külm, kuumus või niiskus Teie saadetist kahjustama pääseks. Pakiautomaadid asuvad üle Eesti ja asukohti tuleb pidevalt juurde. Teenuse maksumus 2,99€.
 6. DPD pakiautomaadid – üha arenev ja laienev pakiautomaatide teenus, mis asuvad välitingimustes, mis tagab ööpäevaringse kasutusvõimaluse. Teenuse maksumus 2.90€

TAGASTUSTINGIMUSED

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Vastavalt VÕS § 53 lg 4 ei ole tarbijal taganemise õigust kaubale, mida ei saa selle olemuse tõttu tagastada. Tagastamisele ei kuulu avatud pakendiga kosmeetikatooted.
 2. Kauba tagastamiseks tuleb tarbijal esitada Kauba ostust taganemise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info@www.meigikunst.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
 3. Tarbija kannab kõik tagastamisele kuluvad transpordikulud.
 4. Raha tagastatud kauba eest kantakse sellele arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 5 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt, eeldusel, et tagastatud kaup on originaalpakendis, kasutamata ning avamata.

TURVALISUS JA PRIVAATSUS

 1. Solenta OÜ garanteerib internetiportaali kasutajate isikuandmete privaatsuse ja turvalise säilimise, ei müü/edasta/vahenda kasutajate isiku- ja kontaktandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud eelnevate erikokkulepete korral isikutega (võimalike kampaaniate võitjate avaldamisel vms).
 2. Kogume isikuandmeid eesmärgil, et indentifitseerida klienti, vajadusel edaspidi kontakteeruda ostjatega ostudega seotud infovahetuse eesmärgil ning pakkuda mugavat veebilehe kasutust. Solenta OÜ-l on õigus küsida tellimuse täitmise eesmärgil järgnevaid isikuandmeid – nime, aadressi, meiliaadressi, telefoninumbrit. Andmete kogumine toimub meie veebipoes.
 3. Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades kinnituse (linnuke vastavas kastis tingimused) õiguse koguda ja töödelda tarbija isikuandmeid ning edastada logistikapartnerile vajalikke andmeid kauba kohaletoimetamiseks.
 4. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse.
 5. Kontaktandmed edastatakse maksete töötlemiseks Maksekeskus AS’ile

LISAINFO

 1. Toodete pildid on illustratiivse tähendusega.
 1. Toodete hinnakiri ning kättesaadavus võivad muutuda ajas ja ette teatamata.